Planujesz zainwestować w Instalację fotowoltaiczną?

Skontaktuj się z doradcą Solektro aby otrzymać darmową wycenę instalacji. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aspektów formalnych, prawnych, a także technicznych Twojej przyszłej instalacji.

Podaj miesięczny koszt energii w PLN.

Podstawowe dane

Roczny koszt energii elektrycznej: PLN
kWh miesięcznie: kWh
kWh rocznie: kWh

POTRZEBNA MOC INSTALACJI: kW

Wyliczenie dla modułów 320 W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
szt. modułów ( tj. kW )

POWIERZCHNIA MODUŁÓW: m2

Wyliczenie dla modułów 340 W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
szt. modułów ( tj. kW )

POWIERZCHNIA MODUŁÓW: m2

Twoja oszczędność: PLN / rocznie.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Nasze wartości to szczerość, jakość i szybkość. Sprawdziliśmy wszystkich możliwych producentów paneli i wiemy co najlepsze i w co warto inwestować aby nie przepłacać.

W naszym interesie leży dobro Klienta oraz sprzedaż i montaż instalacji w taki sposób żeby pokrywały zapotrzebowanie na energię klienta w 100%. Działamy lokalnie, mamy wielu opiekunów instalacji na terenie całego kraju.

Załatwiamy wszelkie formalności związane z pozyskaniem finansowania oraz dofinansowań. O naszej jakości świadczy wyróżnienie RZETELNA FIRMA.

Jeśli zależy Ci na tym aby nie zawieść się na instalacji fotowoltaicznej, zamów rozmowę z konsultantem.

MAMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie Solektro łączymy nowoczesne technologie i myśli techniczne dla najlepszego wykorzystania naturalnej energii. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze panele fotowoltaiczne, inwentery, systemy montażowe, pompy ciepła, kotły elektryczne oraz klimatyzatory.

JAK PŁACIĆ MNIEJ ZA PRĄD?

Twoja własna elektrownia słoneczna w 6 krokach

Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy kompleksowo przy zachowaniu minimum formalności dla klienta. Wystarczy, że zadzwonisz lub zostawisz nam swój numer, a nasi specjaliści zajmą się całą resztą – prosto, szybko i skutecznie.

  • Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania z naszym ekspertem.

  • Nasz ekspert przyjedzie do Twojego domu, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów dla przygotowania projektu instalacji i jej wyceny. Doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości

  • Na kolejnym spotkaniu możesz już podpisać umowę. Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu z wszystkimi pozostałymi formalnościami, bez wychodzenia z domu. Załatwimy wszystko za Ciebie.

  • Nasi instalatorzy przeprowadzą montaż w 1-3 dni. Następnie złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. Twoja instalacja zostanie również uzgodniona z rzeczoznawcą ppoż. W ciągu 30 dni licznik energii elektrycznej zostanie wymieniony na dwukierunkowy a Ty będziesz cieszyć się darmowym prądem ze słońca

  • Wskażemy Ci aktualne formy dofinansowania , z których możesz skorzystać. Pomożemy Ci wypełnić i złożyć wnioski o dotację np.  rządowego  programu Mój Prąd . Obecnie możesz również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

  • Instalacja Fotowoltaiczna to inwestycja na lata. Przez cały ten czas Twoja instalacja będzie monitorowana a Tobie pozostanie wyłącznie cieszyć się z niższych rachunków za energię elektryczną.

BEZPŁATNIE DORADZAMY NASZYM KLIENTOM

Najnowsze aktualności na naszym blogu

Chcesz dowiedzieć się więcej o instalacjach fotowoltaicznych i naturalnej energii? Na naszym blogu znajdziesz ważne aktualności branżowe, niezbędne informacje techniczne, porady i ciekawostki, które warto znać jeśli planuje się swoją własną elektrownie słoneczną i interesuję się tematyką odnawialnych źródeł energii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj! Otrzymaj darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Poznaj referencje zadowolonych klientów

Opinie naszych zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Możemy się poszczycić bardzo dobrymi ocenami a to jest bardzo istotne przy wyborze instalatora elektrowni słonecznej. Zaufaj nam i Ty, przekonasz się, ze to najlepszy wybór.

Doświadczony zespół

Wykwalifikowani handlowcy oraz monterzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Profesjonalne doradztwo

Pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Odpowiemy na wszystkie pytania.

15 lat wsparcia technicznego

Monitorujemy i naprawiamy występujące szkody.

NASI PARTNERZY

Najlepsi partnerzy to klucz do sukcesu

Regulamin Akcji Promocyjnej „GROSIKOWE – AKCJA POLECAJĄCA”

Regulamin Konkursu na Facebook – „Wygraj 10x piłkę z autografem Kamila Grosickiego”