Dobra jakość to nie tylko sposób wykonania, ale również produkty, z których korzystamy. Wybieramy więc najlepszą opcję dla naszych klientów, by cały proces był trwały, niezawodny, dostosowany do założonego budżetu i satysfakcjonujący.

Stosujemy Inwertery:

Afore – odpowiada za najwyższej jakości sprzęt oraz międzynarodowy zespół do spraw badawczorozwojowych. Ich działalność w znacznej mierze skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości falowników sieciowych oraz rozwiązań, które wpływają na „ulepszenie” systemów energii, tak, aby zaspokajać stale rosnące zapotrzebowanie.

Sofar – to producent falowników SofarSolar, który w swojej działalności postawił na prostotę i niezawodność. Odznacza się małą awaryjnością produkowanych urządzeń, na co wpływ ma stosowanie komponentów renomowanych marek. Posiadają wszystkie wymagane certyfikaty, a marka zyskała przychylność na wielu rynkach międzynarodowych. Sprawny serwis w języku polskim jest ich zdecydowanym atutem.

SMA – jeden z największych i najstarszych graczy na rynku falowników solarnych, sprawdzi się w każdych warunkach. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że firma ma do zaoferowania poza niezawodnym sprzętem również doświadczenie i wypracowany przez lata prestiż. Oferują zaskakująco lekką konstrukcję ułatwiającą montaż urządzenia. Co ważne zgodność z aktualnymi standardami komunikacyjnymi gwarantuje możliwość używania falownika w przyszłości i doposażenia go w dowolnym momencie w inteligentny moduł zarządzania energią oraz system magazynowania energii firmy. Nie jest to jednak tani wybór, ale można na nim „polegać’ jak na Zawiszy!

Fronius – Fronius Symo, bo o nich mowa to beztransformatorowe, trójfazowe falowniki sieciowe, dostępne w szerokim zakresie mocy 3.0-20.0 kW. Świetnie odnajdą się w instalacjach fotowoltaicznych różnych wielkości. Zastosowane w nich rozwiązanie SuperFlex Design sprawia, że sprawdzają się w instalacjach na dachach o nieregularnym kształcie lub co również ważne i ciekawe na dachach zorientowanych na różne strony świata.

SolarEdge – od 2006 roku jest producentem inteligentnej technologii, która pozwala na naprawdę znaczącą kontrolę nad instalacją fotowoltaiczną, większe bezpieczeństwo i lepsze uzyski. Cała ta „kontrola” to zasługa falowników, optymalizatorów mocy oraz portalu monitoringu.

Huawei – największy na świecie producent falowników, jednak w całej palecie produktów ten „ginie”, ponieważ nie został wśród innych ważniejszych uwzględniony na najważniejszej oficjalnej stronie Huawei.

Growatt – kojarzy się przede wszystkim z wysoką sprawnością, dotyczy to zarówno europejskiego wskaźnika wydajności, jak również współczynnika konwersji oraz innych parametrów. Falowniki Growatt stale znajdują się w czołówce i zbierają wysokie oceny w publikowanych przez niezależne laboratoria badawcze z branży fotowoltaicznej zestawieniach – to o czymś świadczy.

 

Wybieramy moduły:

BrukBet – polskie produkty, które spełniają międzynarodowe standardy jakościowe. Posiadają 25letnią gwarancję na moc.

Longi Solar – LONGI to światowy lider produkcji paneli monokrystalicznych, co ważne są świetną opcją dla poszukujących jakości i niskich cen, w tych dwóch aspektach osiągają dobre wyniki w przeprowadzanych testach międzynarodowych.

Reneled – głównym atutem tych paneli jest znakomita wydajność w warunkach słabego nasłonecznienia oraz doskonały współczynnik temperaturowy. Technicznie za wyborem tej opcji przemawia skrócony pobór prądu, niska rezystancja szeregowa, bardziej jednolity rozkład naprężeń oraz wyższa odporność na mikro pęknięcia.

Ja Solar – to bardzo dobre chińskie panele w niskiej cenie, ale z nie najgorszą gwarancją na produkt.

Risen Energy – to ceniony dostawca rozwiązań w branży fotowoltaicznej na całym świecie. Posiada wysoki status wiarygodności finansowej, a dzięki temu jest w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty zarówno do małych instalacji domowych, jak również do dedykowanych projektów wielkoskalowych. Dostosowuje się do każdego klienta.

Just Solar – odznaczają się atrakcyjnymi cenami i bezawaryjnością produktów, tym samym zyskują coraz większe zainteresowanie wśród klientów na całym świecie.

Sunpal – Sunpal Power istnieje na rynku od 2008 roku i jest wiodącym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych. Zapewnia kompleksowe rozwiązania solarne dla klientów na całym świecie. Ich moduły charakteryzują się wysoką wydajnością i skuteczną pracą nawet przy słabym nasłonecznieniu.

Sharp – ich najważniejszym rynkiem jest Japonia, produkują najwięcej paneli słonecznych do japońskich satelitów. Jest to jednocześnie jedna z pierwszych firm, która zaczęła przemysłowo produkować panele słoneczne. Do 2010 roku była jednym z największych producentów na świecie. W Polsce są rozpoznawalne, łatwo dostępne i dość popularne.

LG – jeden z najważniejszych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie. Długie istnienie producenta na rynku i zdolność do wypełnienia gwarancji po wielu latach to dodatkowy i znaczący atut.

Na wyraźnie życzenie możemy podjąć próbę zamówienia innego sprzętu, nie wymienionego w tym zestawieniu.

Czas realizacji od wpłaty zaliczki do pełnego montażu i podpisania protokołu odbioru to 30 dni. Bierzemy jednak pod uwagę wyjątkowe okoliczności i istnieje możliwość skrócenia tego terminu, gdy takowe występują.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi nam kontakt z Tobą. W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.
Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy. Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie SOLEKTRO Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Będą one przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi nam kontakt z Tobą.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych , które nam przekażesz będą nasi pracownicy. Masz pytania ? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.