Solektro zostało stworzone przez ludzi z doświadczeniem i pasją. Dostarczamy naszym Klientom jedynie sprawdzone rozwiązania a przy tym wykorzystujemy najnowsze myśli techniczne. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług i podzespołów co daje gwarancję niezawodności. Świadczymy kompleksową usługę, od projektu, doboru wielkości i rodzaju instalacji, poprzez wybór odpowiedniego finansowania, zapewniamy wsparcie w zakresie uzyskania dofinansowania co znacząco obniży koszt instalacji, aż do zgłoszenia instalacji do sieci energetycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Solektro, tworzącej polski rynek energii odnawialnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektro-monter instalacji fotowoltaicznych

(cała Polska)

Główne zadania:

– pełen zakres prac elektrycznych wraz z wszystkimi pomiarami

– montaż inwerterów wraz zabezpieczeniami po stronie AC i DC

– montaż tras kablowych

– pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych i gruntowych

– prace serwisowe

Wymagania:

– znajomość zagadnień elektrycznych

– uprawnienia SEP E, D

– zdolności manualne

– prace na wysokościach

– umiejętność sprawnego organizowania czasu pracy

– czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– umowa zlecenie

– średnie wynagrodzenie miesięczne na poziomie ok. 7 000 brutto

– pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

– pracę w 3-osobowym zespole

– profesjonalne narzędzia pracy

– samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@solektro.pl

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

– sprzedaż produktów PV dla klientów biznesowych i indywidualnych

– wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

– profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

– przygotowywanie ofert PV

– prowadzenie negocjacji handlowych

– obsługa zamówień

– obsługa posprzedażowa

Nasze oczekiwania:

– komunikatywność, wysoka kultura osobista

– ukierunkowanie na realizację założonych celów

– umiejętność skutecznych negocjacji

– doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży

– znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej

Oferujemy:

– umowę w oparciu B2B i nielimitowane prowizje

– nowoczesne narzędzia pracy

– wsparcie techniczne i marketingowe doświadczonej kadry zarządzającej

– szkolenie wdrażające

Monter instalacji fotowoltaicznych

– montaż instalacji fotowoltaicznych: panele, konstrukcja pod instalację, okablowanie systemów PV,

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na wysokościach

– znajomość aparatury AC i DC i umiejętność ich podłączenia

– prawo jazdy kat. B