NASZA OFERTA

Najlepsze Systemy Fotowoltaiczne

  • Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania z naszym ekspertem.

  • Nasz ekspert przyjedzie do Twojego domu, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów dla przygotowania projektu instalacji i jej wyceny. Doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości

  • Na kolejnym spotkaniu możesz już podpisać umowę. Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu z wszystkimi pozostałymi formalnościami, bez wychodzenia z domu. Załatwimy wszystko za Ciebie.

  • Nasi instalatorzy przeprowadzą montaż w 1-3 dni. Następnie złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. Twoja instalacja zostanie również uzgodniona z rzeczoznawcą ppoż. W ciągu 30 dni licznik energii elektrycznej zostanie wymieniony na dwukierunkowy a Ty będziesz cieszyć się darmowym prądem ze słońca

  • Wskażemy Ci aktualne formy dofinansowania , z których możesz skorzystać. Pomożemy Ci wypełnić i złożyć wnioski o dotację np.  rządowego  programu Mój Prąd . Obecnie możesz również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

  • Instalacja Fotowoltaiczna to inwestycja na lata. Przez cały ten czas Twoja instalacja będzie monitorowana a Tobie pozostanie wyłącznie cieszyć się z niższych rachunków za energię elektryczną.

Podaj miesięczny koszt energii: PLN / miesięcznie.

Podstawowe dane

Roczny koszt energii elektrycznej: PLN
kWh miesięcznie: kWh
kWh rocznie: kWh

POTRZEBNA MOC INSTALACJI: kW

Wyliczenie dla modułów 320 W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
szt. modułów ( tj. kW )

POWIERZCHNIA MODUŁÓW: m2

Wyliczenie dla modułów 340 W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
szt. modułów ( tj. kW )

POWIERZCHNIA MODUŁÓW: m2

Twoja oszczędność: PLN / rocznie.
DARMOWA WYCENA
Skontaktuj się z nami, aby poznać cenę swojej inwestycji
CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY
Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Solektro zostało stworzone prze ludzi z doświadczeniem i pasją. Dostarczamy naszym Klientom jedynie sprawdzone rozwiązania a przy tym wykorzystujemy najnowsze myśli techniczne. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług i podzespołów co daje gwarancje niezawodności.

+ 10 000
Zadowolonych klientów
+ 24 500
Zamontowanych paneli
OPINIE KLIENTÓW
Zadowoleni Klienci Podzielili się Swoją Opinią

Solektro – Fotowoltaika dla gospodarstw domowych, rolnictwa i firm

Systemy solarne, jakie proponuje nasza firma, to nie technologia odległej przyszłości – to sprawdzone rozwiązania, inwestycje na lata, niosące ze sobą liczne korzyści. Fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzatory, jakie u nas znajdziesz, wiążą się z oszczędnościami oraz bardziej ekologicznym życiem. Solektro oferuje m.in. sprzedaż, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych. Prezentowane instalacje słoneczne to starannie wyselekcjonowane produkty pochodzące od najlepszych producentów, co stanowi gwarancję sprawnego działania przez wiele lat.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – wspieramy Klientów na każdym etapie inwestycji, począwszy projektowania i doboru mocy fotowoltaiki, przez montaż poszczególnych elementów instalacji fotowoltaicznych (panele, mocowania, falowniki etc.), po wsparcie w staraniu się o dofinansowania z rządowych czy samorządowych projektów. Zespół Solektro to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, zaangażowani propagatorzy technologii OZE, którzy nie tylko zamontują dostarczone elementy fotowoltaiki czy pompę ciepła ze wszystkimi komponentami, ale i doradzą w kwestii doboru najlepszych rozwiązań. Świadczymy też profesjonalny serwis tych systemów.

Czemu warto wybrać fotowoltaikę i inne odnawialne źródła energii?

Podstawowym argumentem, przemawiającym za montażem paneli fotowoltaicznych, jest dbałość o środowisko. Mamy tylko jedną planetę, a stałe eksploatowanie złóż, takich jak ropa czy węgiel, wiąże się z nieustającym zatruwaniem środowiska. Lokalne szkody dla natury jednak działają także globalnie, co ma przełożenie na bezpieczeństwo każdego człowieka. Technologie OZE, takie jak fotowoltaika, to odpowiedź na zapotrzebowanie osób prywatnych i firm na energię – zarówno cieplną, jak i elektryczną. Z drugiej strony wykorzystuje niewyczerpalne źródło, jakim są promienie słoneczne. Z ich pomocą, dzięki użyciu nowoczesnych rozwiązań, można skutecznie spożytkować ich energię do wytworzenia prądu w gniazdku lub do ogrzania wody w układzie CO, jak i CWU.

Kolejny koronny argument, dla którego warto wybrać instalacje fotowoltaiczne, to realna oszczędność pieniędzy. Choć montaż paneli słonecznych wiąże się ze sporą inwestycją, to obecnie dostępne są różne programy rządowe i samorządowe, gwarantujące atrakcyjne dofinansowanie. Poza tym koszty związane z ogrzaniem wody, jak i dostarczaniem energii elektrycznej znacznie spadają, co stanowi dodatkowe udogodnienie. Cały wydatek zaś zwraca się średnio po około 7-9 latach.

Fotowoltaika – postaw na najlepszych

Zachęcamy do skorzystania z oferty Solektro. Wybierając nas, stawiasz na fachowców z doświadczeniem, co ma duże znaczenie dla sprawnego funkcjonowania zamontowanej fotowoltaiki. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w całym kraju.